Ty też możesz produkować prąd w swojej mikro instalacji fotowoltaicznej. Dzięki niej zasilisz swój dom i znacznie ograniczysz koszty prądu.

Wykres oszczędności / zwrotu instalacji PV
(przy uwzględnieniu dofinansowania z programu MÓJ PRĄD).

Skorzystaj z dofinansowania „MÓJ PRĄD” – możesz otrzymać nawet 5000 zł dofinansowania poniesionych kosztów na instalację PV.

Wsparcie przewidziane jest dla instalacji o mocy od 2 do 10 kW i obejmuje maksymalnie 50% kosztów poniesionych na zakup i montaż instalacji.

Do programu MÓJ PRĄD mogą zastać zakwalifikowane jedynie nowo powstałe instalacje.

Zostań PROSUMENTEM – nie musisz magazynować wyprodukowanej energii elektrycznej. W okresie letnim twoja instalacja będzie produkowała więcej energii elektrycznej niż jesteś w stanie wykorzystać. Dzięki programowi Prosument całą nadwyżkę energii zmagazynujesz w sieci elektroenergetycznej i wykorzystać w ciągu kolejnych dwunastu miesięcy.

Rozliczenie pobranej energii z sieci będzie zbilansowane z twoją produkcją w systemie opustów z uwzględnieniem współczynnika 1:0,8 dla instalacji poniżej 10 kW.

Skorzystaj z ULGI TERMOMODERNIZACYJNEJ.

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego możesz odliczyć od podatku dochodowego koszty poniesione na wykonanie instalacji PV.

Dzięki temu możesz odzyskać 18, 19 a nawet 32% kosztów instalacji fotowoltaicznej (w zależności od rodzaju i sposobu rozliczeń podatkowych).

Nie czekaj – skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Zapewniamy kompleksową realizację instalacji.

Zaprojektujemy, zamontujemy, uruchomimy i pomożemy we wszystkich formalnościach.

Twoją instalację możemy zamontować na dachu, elewacji, garażu lub w ogrodzie.

Umów się na wizję lokalną – nasz przedstawiciel określi wstępne możliwości montażu oraz przedstawi Ci szczegóły i możliwości Twojej nowej ekologicznej instalacji.